Fenntarthatóság és technikai fejlődés – Mutatjuk a kapcsolatot!
A klímaváltozás időről-időre újabb kihívások elé állítja az embert. Az energiahatékonyság ma már nem luxus, hanem egyre többek által támasztott elvárás a mindennapokban. A korszerű készülékek és eszközök költséghatékony, és vele együtt energiahatékony megoldásokkal szolgálják a kényelmet. Az okosotthonok esetében főszerephez jut az ökológiai lábnyom csökkentése, csakúgy, mint az itthon még kevésbé elterjedt zöld házak kialakításakor.
A napenergiáé a jövő! SunUp hatékonyságfokozó rendszerrel kevesebb panel is elég
A tapasztalatok azt mutatják, hogy a régóta megoldásért kiáltó energiaszegénység napjainkra mind inkább főszerephez jut. A minimalizált energiafelhasználás sajnos sok esetben szoros összefüggésben van a kompromisszummokkal. A megújuló energiaforrások és a hozzájuk kapcsolódó berendezések használatával lehetővé válik az energiaszegénység felszámolása és a jobb életminőség megteremtése. Jüllich József, a fenntarthatóság nagykövete úgy véli, hogy korántsem mindegy, milyen eszközöket használunk, és azok milyen módon szolgálják az ökológiai lábnyom csökkentését. Végső soron ugyanis nem csupán a háztartások kiadásainak csökkentése a cél, hanem a fenntartható energiafelhasználás is.
A SunUp 50-80%-os hatékonyságnövekedést biztosít
A visszatáplálós és szigetüzemű napelem rendszerekhez egyaránt alkalmazható, korszakalkotó újdonság az innovátor nevéhez köthető. A SunUp hatékonyságfokozó rendszer akár 50-80%-os hatékonyságnövekedést érhet el, biztosítva ezzel a felhasználókat, hogy kevesebb panel telepítésével is lehetséges nagyobb energiahatékonyságot elérni. Ennek köszönhetőn helytakarékosság érhető el, ez pedig háztartási méretekben korántsem elhanyagolható szempont.
SunUp a fenntarthatóság nagykövetének szabadalma alapján
A vállalati szférában és a napenergiát előnyben részesítő épületekben egyaránt központi szerephez juthat a napenergia használata. Nem véletlen, hogy már most sokan érdeklődnek a kreatív forradalmár egyedi fejlesztése iránt. A SunUp levédett fejlesztés, CE minősítéssel rendelkező találmány európai szabadalommal, amely végső formáját 3 év alatti tökéletesítéssel, és további 1 éves teszteléssel érte el.
Jüllich József a fenntarthatóság nagyköveteként azon az állásponton van, hogy a korszerű technológia lehetővé teszi a megújuló energiaforrások még hatékonyabb alkalmazását. A SunUp hatékonyságfokozó rendszer kevesebb napelem panellel nagyobb hatékonyságot érhetünk el, ezzel csökkentve az ökológiai lábnyomot. A bolygó energiaforrásai látványosan kimerülőben vannak, azért az ingatlanok méretétől és a tevékenység jellegétől függetlenül érdemes elgondolkodni azon, milyen innovatív megoldással tehetünk saját életünkben a legtöbbet jövő generációinak életminőségéért is. A SunUp ebben is úttörő segítségnek bizonyul.